Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! 508-161-011
Zaznacz stronę
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klasa PODSTAWY Access Consciousness (SZCZECIN)

20 kwietnia 2023 @ 08:00 - 22 kwietnia 2023 @ 17:00

Klasa Podstawy Access Consciousness to zestaw pragmatycznych, skutecznych narzędzi do kreowania życia, jakiego pragniesz. Do zmiany tego, co Ci w życiu się nie podoba – w związkach, w pracy, w finansach, w zdrowiu. Do dojścia tam, dokąd wiesz, że możesz dojść. Z lekkością, radością i glorią.
Jesteś w stanie wykreować swoje życie? Które prawdziwie pragniesz wieść? Masz czelność latać?
Jakich kłamstw, czyich kłamstw, jak wielu kłamstw używasz do kreowania tej sytuacji, która tak uwiera?
Każdy ma swój, skonstruowany na podstawie osobistych doświadczeń, zestaw przekonań i wierzeń. Są one niejako zapisane, stanowią Twój kod, Twój program. Rzecz w tym, że większość wierzeń jest ukształtowana przez instytucje, przez system. Szkoły, media, moda, muzyka, religia, korporacje, rodzina. Część tych przekonań to skrupulatna, nieprzerwana manipulacja.
Zostałeś zaprogramowany, by łatwo było Tobą manipulować. Racjonalizujesz rzeczy, „bo taki jest ten świat…” Czy to jest w ogóle prawda?! Czy to Ci służy? Czy to prowadzi Cię tam, gdzie chciałbyś dojść?
Spójrz mi w oczy, Kochanie.
Być może nie mam monopolu na prawdę, ale nie zależy mi na tym. Nie mam żadnych odpowiedzi, mam tylko pytania. Jaki ten świat jest naprawdę? Co tak naprawdę działa? Jak to działa? Jak mogę zmienić to, co jest? Czy ja naprawdę tego właśnie chcę? A może nie? Jakie tu mam możliwości, których nie zauważam? Jaki mam tutaj punkt widzenia, który mnie zatrzymuje?
I właśnie mnie oświeciło. Niektórych rzeczy nie możemy zmienić ani wybrać, dopóki ich nie ubierzemy w słowa. Nie nakarmimy nimi naszego umysłu… Raz nazwane, tracą nad nami moc i pozwalają się użyć. Nazwij rzecz po imieniu, a zmieni się w okamgnieniu. Trzy dni nazywania rzeczy po imieniu. Po ich prawdziwym imieniu. O związkach, o pieniądzach, o seksie, o uzdrawianiu, o oszukiwaniu siebie, o manipulowaniu, o przykazaniach, o implantach, o duszy i duchach, o arogancji, o byciu ofiarą, o szczodrości i współczuciu, o kreowaniu swojej rzeczywistości i o naśladowaniu… Wyjście z labiryntu. Odzyskanie wolności. Wreszcie.
Plus 3 nowe procesy na ciało. Kładziemy ręce na drugim człowieku, żeby ułatwić jego ciału zmianę: aby odzyskało to, co straciło na skutek różnych czynników, chorób, urazów, zakodowania określonych sposobów funkcjonowania… Będziecie nimi zachwyceni. Ja jestem.
Po raz pierwszy zetknęłam się z tymi metodami 9 lat temu. Boję się pomyśleć gdzie bym w tej chwili była, gdybym nie obejrzała pewnego filmu na YouTube. Przeszłam przez ten czas kawał drogi, jestem dziś kimś zupełnie innym, myślę inaczej, widzę inaczej, działam inaczej. I uwielbiam swoje życie 🙂
Ta droga, te narzędzia – dla każdego działają inaczej. W różnej kolejności, w różnym tempie. Ale wiesz co? Trzeba tylko zacząć.
Zechcesz?
Możesz znacznie więcej, ni podpowiada Ci Twój umysł.
Warunek wstępny: klasa BARS
Rejestracja: Patrycja Piątek, 508-161-011, pat@budziludzi.pl
6.100 PLN dla osób z Polski uczestniczących pierwszy raz lub po upływie ponad 12 miesięcy od czasu ostatnich zajęć;
1800 EUR dla osób mieszkających w krajach Europy Zachodniej. Zapytaj o swoją cenę!
3.050 PLN (odpowiednio 900 EUR) dla osób powtarzających w ciągu 1 roku
3.050 PLN (odpowiednio 900 EUR) dla młodzieży w wieku 16-18 lat
bezpłatnie dla dzieci do 16 roku życia
Wymogi: ukończenie klasy Access Bars®
Klasę poprowadzi PATRYCJA PIĄTEK
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Facylitator Happy Mouth Basics (energetyczna stomatologia)
Certyfikowany Facylitator Pracy z Ciałem
Certyfikowany Facylitator Facelift
Praktyk Symfonii Możliwości (SOP)
Ptaktyk Abuse Hold (uwalnianie traumy z ciała)
Praktyk ESSE (energetyczny masaż powięziowy)

Szczegóły

Początek:
20 kwietnia 2023 @ 08:00
Koniec:
22 kwietnia 2023 @ 17:00

Organizator

Wioletta Makowska
Telefon:
502-032-241

Miejsce wydarzenia

Szczecin