Potrzebujesz pomocy? Zadzwo„! 508-161-011
Zaznacz stronę

Bars

 

Access Bars® to zestaw 32 punktów na głowie, które, kiedy się ich delikatnie dotyka, stymulują pozytywną zmianę w mózgu i defragmentują elektromagnetyczne komponenty stresu, myśli i emocji.

 

Ta delikatna, nieinwazyjna technika działa na blokady fizyczne i mentalne zapisane w ciele i przynosi większą lekkość we wszystkich obszarach życia.

Sesja Bars trwa 60-90 minut i można ją wykonać jednorazowo, raz w miesiącu, raz w tygodniu lub codziennie.

Na całym świecie stosuje się ją w biznesie, w szkołach, a nawet w więzieniach, aby utorować drogę poprawie zdrowia i dobrostanu.

 

Efekty Access Bars zostały zweryfikowane naukowo, są unikatowe dla każdej osoby, a nawet kolejne sesje różnią się między sobą u poszczególnych ludzi. Osoby otrzymujące BARS mówią, że sesje przynoszą następujące zmiany:

  • Poprawa zdrowia fizycznego
  • Większa klarowność myśli i zmniejszenie stresu
  • Wzmocniona motywacja i łatwiejsza komunikacja
  • Znaczący wzrost uczucia radości, szczęścia, wdzięczności, życzliwości i pokoju
  • Głębsza relaksacja i pozytywny wpływ na migreny i bezsenność
  • Poprawa zdrowia psychicznego: zmniejszenie objawów depresji, ataków paniki, ADD, ADHD i OCD
  • Większa świadomość intuicyjna

Pierwsza sesja Access Bars w wykonaniu Gary’ego Douglasa odbyła się ponad 30 lat temu. Od tego czasu metoda ta rozprzestrzeniła się w ponad 170 krajach i teraz na całym świecie działa ponad 10.000 wyszkolonych facylitatorów Access Bars!

 

FAKTY O ACCESS BARS®

CZYM JEST ACCESS BARS?

Access Bars to 32 punkty na głowie (przypominające punkty meridianowe) które, po ich aktywacji, mogą wspierać redukcję stresu i traumy zapisanych w całym ciele i zwiększyć pozytywne nastawienie do życia.

KIEDY METODĘ ZASTOSOWANO PO RAZ PIERWSZY?

Pierwszą sesję przeprowadził ponad 30 lat temu założyciel Access Consciousness, Gary Douglas.

JAK TO DZIAŁA?

Pod delikatnym dotykiem punkty Bars stymulują pozytywną odpowiedź neurologiczną
u otrzymującego. Wydaje się, że wpływa ona na naturalną zdolność ciała do samouleczania i ułatwia zmiany psychologiczne wymagane do poprawy ogólnego dobrostanu.

JAK WYGLĄDA SESJA?

Sesja zwykle trwa 60-90 minut i przypomina delikatny masaż głowy.

CZY METODA ZOSTAŁA POTWIERDZONA NAUKOWO?

W listopadzie 2017 dr nauk medycznych, Terrie Hope, CFMW, opublikowała artykuł w Dzienniku Psychologii Energetycznej: Teoria,
badania i terapia,
 opisujący sposób, w jaki wyniki jednej 90-minutowej sesji Access Bars wskazują na znaczące zmniejszenie stanów depresji i lęków.
Inne badania przeprowadzono w 2015. Poprowadził je wiodący neurobiolog, dr Jeffrey L. Fannin; u 60 uczestników zaobserwował pozytywny efekt neurologiczny podobny do tego, którego doświadcza się podczas zaawansowanej medytacji – i natychmiast opublikował wyniki.

CZY TO MOŻE ZAKŁÓCIĆ MOJE MEDYTACJE LUB INNE PRAKTYKI UZDRAWIAJĄCE?

Większość ludzi odkrywa, że Access wzmacnia efekty ich praktyk medytacyjnych, a całe życie staje się medytacją. Oprócz tego Access poprawia możliwości i siłę innych modalności uzdrawiających.

JAKĄ POPULARNOŚCIĄ SIĘ TO CIESZY?

Metoda ta jest obecnie praktykowana w 174 krajach przez ponad 10.000 wyszkolonych facylitatorów. Co roku setki tysięcy ludzi na całym świecie cieszą się efektami sesji Bars.