Wszystkie energetyczne manualne procesy Access Consciousness® na ciało są tak zaprojektowane, aby przez pozbycie się punktów widzenia, odblokowanie energii w ciele i uzyskanie jedności ze swoim ciałem, pobudzić jego zdolność do samo-regeneracji.

ACCESS FACELIFT

sesja Bars PoznańManualny proces energetyczny na twarz, jednocześnie oddziałujący pobudzająco na całe ciało dając efekt upiększający. Pozwala w bezinwazyjny sposób odwrócić objawy starzenia, wygładzić skórę i rozświetlić ‘nieziemsko’ twoją twarz i dekolt. Cofa widoczne objawy zmian, jak zmarszczki i bruzdy. Już po pierwszym spotkaniu poczujesz lekkość, po 3 sesjach zauważysz zmiany, po 10 sesjach efekt się utrwala i zadziwia otoczenie.

MTVSS

Najbardziej dynamiczne narzędzie manualne w Access, pozwala cofnąć większość dysfunkcji w ciele. Powoduje uaktywnienie systemu immunologicznego, wzrost odporności, hamowanie procesów chorobowych, zmniejszenie bólu i dyskomfortu. Proces ten wzmacnia stawy, pobudza gruczoły dokrewne, przywraca pamięć komórkową i witalność. Może też być stosowany na stawy, gruczoły dokrewne lub bezpośrednio na poszczególne narządy.

PAMIĘĆ KOMÓRKOWA

Proces używany do cofnięcia efektu urazów, zablokowanego w ciele bólu, rezultatów nowych i dawnych kontuzji, blizn na ciele. Proces odblokowuje dany uraz i przywraca naturalny stan funkcjonowania komórek, pozwalając ciału na gojenie i wyleczenie.

Koszt procesów na ciało 200 zł za sesję trwającą ok. 70-90 min.