Agnieszka Pluto Prądzyńska Facilitator Bars Poznań

Agnieszka Pluto-Prądzyńska

Facilitator Bars i praktyk procesów na ciałoZ wykształcenia manager w opiece zdrowotnej, pracownik Zakładu Immunologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Marketingowiec, organizatorka wielu imprez i konferencji. Prywatnie mama trojga dzieci, barwna osobowość, kobieta pełna różnorodnych zainteresowań (sport, śpiew, literatura, astrologia chińska). Kreator – każdego dnia przed śniadaniem widzę kilka nowych pomysłów Istnienie przyciągające ludzi, szczególnie poszukających wyciszenia, niezależnie od płci i wieku. W 2006r. rozpoczęłam rozpoznawanie możliwości i ograniczeń swojego ciała poprzez praktykę jogi, a pięć lat później zaczęłam jej uczyć, emanując pogodą ducha i optymizmem. Jestem wdzięczna moim nauczycielom i uczestnikom zajęć za wszystko, co wnieśli i nadal wnoszą do mojego życia. W 2014r. odkryłam Access Consciousness® potęgę energetycznych procesów i narzędzi przywracających dostęp do świadomości. Od tej chwili świat zawirował wokół mnie, nastąpiło wiele zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Ukończyłam klasę Bars, kursy podstawowy i pierwszy, klasę o pieniądzach i procesy na ciało. Widząc niezwykłe działanie narzędzi Access Consciousness i trwania w pytaniach ‘co jeszcze jest możliwe?’ i ‘jakie są nieograniczone możliwości, by…?’, otwieram się na otrzymywanie wszystkiego zewsząd bez osądu, bez naładowania pozytywnego i negatywnego, poszerzam przestrzeń wyboru i zmian.

Co jeśli Ty też potrafisz otrzymać? Jak może być jeszcze lepiej?Informacje i umawianie sesji:

tel. 662 003 983

e-mail: agapp@vp.pl
Aleksandra Pluto Prądzyńska Facilitator Bars

Aleksandra Pluto-Prądzyńska


Facilitator Bars i praktyk procesów na ciałoArtystka, samouk, odkrywczyni dokonująca wielu niezwykłych wyborów, co czyni moje życie jeszcze bardziej radosnym, lekkim i obfitym. Od dziecka kształcę się muzycznie i tanecznie, rozwijam talenty sięgając po kolejne instrumenty, piszę opowiadania, uczę się wygodnie w zaciszu domu, oszczędzając czas potrzebny mi dla realizacji zainteresowań. W 2014r. zaciekawiona opowieściami mamy zdecydowałam się nie tylko na edukację domową, ale też wybrałam Access Consciousness®, bogactwo technik i narzędzi podnoszących jakość i komfort życia. Wykonuję sesje Bars i uczestniczę w kolejnych kursach (Bars, kursy podstawowy i pierwszy, procesy na ciało), by pogłębiać dostęp do świadomości.
Jaką przestrzenią, energią i świadomością mogę się stać? Jak może być jeszcze lepiej? Co tu jeszcze jest możliwe? Co jest w tym dobrego czego jeszcze nie widzę?

Zawsze wiedziałam, że świat zyskuje dzięki mnie

Zapraszam na sesje Bars – Poznań, Warszawa

tel. 880 821 405

e-mail: olkapp@vp.pl