SESJA BARS

Według Access Consciousness® sesja BARS uwalnia od  kodów telepatycznych - myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa. To stymulacja poprzez delikatne dotknięcie 32-punktów na głowie zawierających wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, jakie zgromadziliśmy w jakimkolwiek wcieleniu.

Bars może zmienić wszystko w Twojej rzeczywistości, kreując inną możliwość - pokazuje jak kreować inną możliwość! Zamiast tkwić w miejscu przyjmując to co już jest, jako jedyne co może nam się zdarzyć, pozwala wybrać przestrzeń bycia w pytaniu ‘Co teraz jest możliwe? Czego do tej pory nie odkryliśmy lub jeszcze nie wybraliśmy? Jak może być jeszcze lepiej?’ Podczas sesji zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do twoich zdrowych wzorców behawioralnych i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować. Po kilku sesjach BARS wchodzi się w lekkość funkcjonowania, pewną powiększającą się przestrzeń,  gdyż następuje znaczne uwolnienie od przytłaczających emocji i myśli, które nagromadziliśmy przez całe życie, a każda z sesji Bars pozwala pozbyć się od 5 do 10 tysięcy lat ograniczeń w różnych obszarach życia (zdrowia, pomyślności, radości, pieniędzy, seksualności, smutku i radości, starzenia). Zauważalne efekty:

- przypływ sił życiowych,
- wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie,
- poprawa percepcji, uczenia i zapamiętywania,
- wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,
- zmniejszenie poziomu lęków, złości, irytacji, wyczerpania, zacisku,
- większa łatwość dokonywania wyborów i zmian życiowych,
- wrażenie lekkości w głowie, umyśle,świadomości istnienia,
- uwolnienie od napięć, odzyskanie poczucia spokoju, radości, relaksu i witalności,
- koniec zachowań powtarzalnych, tzw. ‘autopilota’, także w obszarze generowania chorób psychosomatycznych, co skutkuje wzrostem odporności immunologicznej.* Ukończenie Klasy Bars jest podstawowym warunkiem do wzięcia udziału we wszystkich klasach Access Consciousness.

** Terapia Access Bars otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych Ciała, wydany w Stanach Zjednoczonych.